ZŠ TGM a gymnázium Česká Kamenice Titulní stránka

ZŠ TGM a gymnázium Česká Kamenice. 14 1 2017 a svátek slaví Radovan. Čtvrtek 19. 1. 2017, od 15.00 17.00 h. Pořádá den otevřených dveří pro uchazeče o studium i jejich rodiče. Všechny Vás zveme. Ve čtvrtek 19. 1. 2017, od 15.00 17.00 h. Do budovy Základní školy TGM a gymnázia v ul.Palackého 535. Zájemcům o studium nabízíme. Besedu s vedením školy. Informace o náplni studia. Prohlídku budovy učeben a laboratoří. Kód oboru 79-41-K81 Gymnázium. Vánoce v 5. A. Složka dokumentů 1. stupeň. Žáci, učitelé .

OVERVIEW

The site zs-gymnazium.cz currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have parsed eighteen pages within the website zs-gymnazium.cz and found two websites associating themselves with zs-gymnazium.cz. There is three mass communication sites belong to this website.

ZS-GYMNAZIUM.CZ TRAFFIC

The site zs-gymnazium.cz has seen fluctuating quantities of traffic all over the year.
Traffic for zs-gymnazium.cz

Traffic ranking (by month) for zs-gymnazium.cz

Traffic ranking by day of the week for zs-gymnazium.cz

Centrum dětí a mládeže Česká Kamenice, příspěvková organizace Hlavní strana

20122016 STOLNÍ TENIS - ZMĚNA! Od roku 2017 se z organizačních důvodů kroužek stolního tenisu posouvá o hodinu déle. Den a místo zůstává stejné. Doufáme, že vám tím nezpůsobíme žádné obtíže. 19122016 Zlaté české ručičky skřítka Hračičky. Centrum dětí a mládeže Česká Kamenice, příspěvková organizace.

WHAT DOES ZS-GYMNAZIUM.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zs-gymnazium.cz Mobile Screenshot of zs-gymnazium.cz Tablet Screenshot of zs-gymnazium.cz

ZS-GYMNAZIUM.CZ SERVER

We identified that a single root page on zs-gymnazium.cz took two thousand three hundred and ninety-one milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
78.156.158.75

We detected that this domain is utilizing the Microsoft-IIS/7.5 os.

ZŠ TGM a gymnázium Česká Kamenice Titulní stránka

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site zs-gymnazium.cz has the following in the homepage, "ZŠ TGM a gymnázium Česká Kamenice." I noticed that the webpage also stated " 14 1 2017 a svátek slaví Radovan." They also stated " Pořádá den otevřených dveří pro uchazeče o studium i jejich rodiče. Do budovy Základní školy TGM a gymnázia v ul. Prohlídku budovy učeben a laboratoří."

ANALYZE MORE WEB SITES

Základní umělecká škola Česká Kamenice

Základní umělecká škola poskytuje základy uměleckého vzdělání pro nadané a talentované zájemce již od pěti let věku. Žáci a učitelé v kostele Sv. Vánoční koncert sborů, souborů a TO. Zahájení adventního období na náměstí v České Kamenici. Pěvecká soutěž v Kamenickém Šenově. Alenka v říši divů zájezd do Divadla F.

hrofire Hrofire Sev - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 12 Years. This is the place where you can personalize your profile! Operat.